roku.   Jesteś gościem na tej stronie od 14 września 2008.

Śmiłowice

13 stycznia 2019

CHRZEST PAŃSKI
Wybrane ogłoszenia
  1. Dzisiaj niedziela Chrztu Pańskiego. Jest to wspomnienie chrztu Jezusa w Jordanie i zapowiedź chrztu chrześcijańskiego.
  2. Od poniedziałku rozpoczynamy okres zwykły w liturgii, ale zachowujemy tradycyjny śpiew kolęd i wystrój świąteczny.
  3. W tym tygodniu rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan /18-25.01/.
  4. W najbliższym tygodniu od poniedziałku do środy Msze Św. o godz. 1800.
  5. W piątek o 1630 spotkanie Rady Parafialnej i Zespołu Charytatywnego.
  6. Obchody liturgiczne:
    • czwartek – wspomnienie św. Antoniego opata,
    • sobota – wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, bpa.
  7. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską tzw. kolędę. Dziękujemy za życzliwe przyjęcie, wyznanie wiary i przynależności do Kościoła. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary.
  8. W dzisiejszą niedzielę kolekta na archidiecezję. Przeznaczona będzie na funkcjonowanie instytucji zaangażowanych w apostolstwo słowa. W przyszłą niedzielę na potrzeby naszej parafii.
  9. Polecamy prasę katolicką. Jest nowy numer "Salwatora" o działalności salwatorianów. Jest też nowy numer "Gościa Niedzielnego".
ks. proboszcz Antoni Cebula SDS

6 stycznia 2019

OBJAWIENIE PAŃSKIE
Wybrane ogłoszenia
  1. Dzisiaj Uroczystość Objawienia Pańskiego zwana Świętem Trzech Króli. Jest to jedno z najstarszych świąt chrześcijańskich. Kolekta dzisiaj na misje.
  2. Pamiętamy także w modlitwach o ks. arcybiskupie Wiktorze i biskupach pomocniczych Marku i Adamie.
  3. W przyszłą niedzielę święto Chrztu Pańskiego.
  4. W przyszłą niedzielę różaniec fatimski i o 800 Msza Św. w intencji czcicieli MB Fatimskiej.
  5. Obchody liturgiczne:
    • poniedziałek – wspomnienie św. Rajmunda z Penyafort kapł.
  6. W przyszłą niedzielę kolekta na archidiecezję. Przeznaczona będzie na funkcjonowanie instytucji zaangażowanych w apostolstwo slowa.
  7. Polecamy prasę katolicką. Jest nowy numer "Gościa Niedzielnego".
ks. proboszcz Antoni Cebula SDS

Ogłoszenia Duszpasterskie 2019